plg_search_sppagebuilder
دسته بندی ها
Search - Contacts
مقالات و اخبار
Search - News Feeds
واژه نامه
تگ ها
Image

FDA تروکسیکا را برای مدیریت درد تأیید کرد

اخبار
تغییر اندازه و نوع قلم متن

FDA کپسول‌های اکسی‌کودن – نالتریکسون طولانی رهش (ER) (تروکسیکای / Troxyca طولانی رهش ساخت فایزر) را برای مدیریت درد شدید در درخواست روزانه، بی‌وقفه، درمان مخدری درازمدت و برای مواردی که گزینه‌های درمانی جایگزین کفایت نمی‌کنند، تأیید کرد.
اکسی‌کودون نالتریکسون طولانی رهش ویژگی‌هایی دارد که انتظار می‌رود وقتی از طریق خوراکی و مسیرهای داخل بینی تجویز می‌شود از ایجاد اثرات سوء مصرف پیشگیری کند. در هر حال سؤء مصرف اکسی‌کودون – نالتریکسون طولانی رهش از مسیرهای یاد شده نیز امکان‌پذیر است. این تنها محصول اکسی‌کودون است که بر روی لیبل آن ویژگی‌های بازدارنده از سوء مصرف قید شده است.
کپسول‌های اکسی‌کودون نالتریکسون طولانی رهش حامل ریزدانه‌هایی شامل اکسی‌کودون هیدروکلراید است، یک مخدر آگونیست که نالتریکسون هیدروکلراید جداافتاده را که یک مخدر آنتاگونیست است، محاصره می‌کند. وقتی به صورت مستقیم دریافت شود، انتظار می‌رود که نالتریکسون به صورت منزوی باقی بماند و بیمار اکسی‌کودون را به صورت طولانی‌رهش دریافت کند.
مطالعات عنوان کرده‌اند که وقتی ریزدانه‌ها خرد می‌شوند، نالتریکسون منزوی رها می‌گردد و برای خنثی کردن اثرات اکسی‌کودون قابل دسترس خواهد بود.
ویژگی‌های بازدارنده از سوءمصرف اکسی‌کودون – نالتریکسون طولانی رهش در یک سری مطالعات آزمایشگاهی و سه مطالعة سوء مصرف بالقوه که در آنها تجویز اکسی‌کودون – نالتریکسون طولانی رهش از طریق خوراکی و مسیرهای داخل بینی و مسیر داخل وریدی تجویز شده بود (با اکسی‌کودون – نالتریکسون تحریک شده)، عنوان شده است.
این مطلب براساس یک متن انتشار یافته از سوی فایزر / Pfizer تنظیم شده است.

نظرات (0)

تاکنون هیچ نظری درباره این مطلب ارائه نشده است.

نظر خود را اضافه کنید.

نظر شما پس از بازبینی منتشر می‌شود.
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location
عبارت تصویر زیر را بازنویسی کنید.

 

آگهی‌ها

مینی هایفو

مینی هایفو

دستگاه جوان‌سازی و لیفتینگ پوست کلاژن پوست و الیاف انعطاف‌پذیر عمقی و افزایش رطوبت پوست باعث از بین رفتن چین و چروک و خطوط پوست می‌شود.
خرید بی‌واسطه از وارد کننده
سرنگ انسولین BD

سرنگ انسولین BD

تزریق ساده‌تر و بدون درد انسولین در بیماران مبتلاء به دیابت
خرید بی‌واسطه از وارد کننده
میکرونیدلینگ برقی (دکتر پن)

میکرونیدلینگ برقی (دکتر پن)

از بین بردنده شیارهای ریز، جای زخم، جوش و بهبود وضعیت کلی پوست
خرید بی‌واسطه از وارد کننده
محلول ضدعفونی

محلول ضدعفونی

برای ضدعفونی کردن دستگاه‌ها و وسایل پزشكی مانند دستگاه‌های اندوسكُپی، برونكوسكُپی و لوازم جراحی و پانسمان و همچنین اتاق‌های عمل و زایمان، بخش‌های مختلف سوانح سوختگی، و تزریقات، بخش‌های مراقبت ویژه و همچنین کف راهروها و سطوح فیزیكی بیمارستان‌ها، ضد عفونی دست و...
خرید بی‌واسطه از وارد کننده